Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.7/10
na podstawie 23 opinii gości

President ****

ul. 3 Maja 12, Bielsko-Biała [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Opis:

Hotel President to miejsce bardzo wyjątkowe. Już od 115 lat przyjeżdżają do nas goście którzy doceniają fascynującą mieszankę historii i komfortu. Na cześć znakomitego gościa Franciszka Józefa, aż do 1922 roku hotel nosił nazwę Kaiserhof (cesarski dwór). Hotel mieści się w zabytkowym budynku z końca XIX wieku. Jest perłą architektury neorenesansowej Bielska-Białej i dumą jej mieszkańców. Położony jest w samym sercu miasta, niemal vis-a-vis zamku, kilka kroków od Starego Miasta i 5 min pieszo od dworca kolejowego. Oprócz najlepszej w mieście lokalizacji Hotel President znany jest z doskonałej atmosfery i dyskretnego klimatu.


Pokoje:

rooms_pl
Jesteśmy przygotowani na przyjęcie 71 Gości w 41 pokojach hotelowych. Oferujemy Państwu wyremontowane i starannie odrestaurowane pokoje hotelowe. Zastosowane materiały wykończeniowe doskonałej jakości i w stonowanych barwach oraz eleganckie, a jednocześnie funkcjonalne wyposażenie pokoi pomoże Państwu zrelaksować się po dniu pełnym pracy. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesny minibar, sejf elektroniczny, suszarkę, telewizor LCD oraz telefon. Pokoje typu Studio i Apartamenty dodatkowo wyposażone są w urządzenia do parzenia kawy i herbaty. Dostęp do bezprzewodowego Internetu w całym hotelu jest bezpłatny. Oferujemy również miejsce postojowe na monitorowanym i dozorowanym przyhotelowym parkingu, w cenie pobytu.


Dodatkowe informacje:

Zapewniamy: dodatkowo płatny 20 zł/doba strzeżony parking, przechowalnię bagażu oraz usługi prania i prasowania odzieży, usługi consierge oraz room service. Do dyspozycji gości, na recepcji znajduje się komputer z podłączeniem do Internetu i urządzeń biurowych (drukarka, skaner).


Reklama

Tagi

 
English version President in english