Reklama | Kontakt |

Ziemowit **

Ul. Szpitalna 88, Ustroń [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Opis:

Hotel położony jest w dzielnicy – Ustroń-Zawodzie, w niedalekiej odległości od centrum miasta i beskidzkich szlaków turystycznych m. in. na Równicę.
Uzdrowisko klimatyczne w Beskidzie Śląskim, kompleks leczniczo – rehabilitacyjny, doskonałe warunki do uprawiania pieszej turystyki górskiej, narciarskiej i rowerowej. Największą atrakcją miasta jest kolej linowo krzesełkowa na Czantorię.


Pokoje:

Hotel** dysponuje 128. miejscami noclegowymi w 71 pokojach oraz 3 apartamentach. Wszystkie pokoje mają balkony (poza IV p.), wyposażone są w TV, radio i telefon. Apartamenty 2 osobowe składają się z dwóch pokoi: sypialni z podwójnym łóżkiem i pokojem dziennym z kompletem wypoczynkowym Apartament 4 osobowy (IV p.) posiada dwie sypialnie z podwójnym łóżkiem oraz salonik z kompletem wypoczynkowym. Apartamenty dodatkowo wyposażone są w lodówki.


Dodatkowe informacje:

Własna baza zabiegowa: hydromasaż, inhalacje, okłady borownowe, interdyn, magnetoterapia, aquavibron, lampa sollux, tlenoterapia, masaże klasyczne, gabinet masażu leczniczego 2 sale konferencyjne (na 100 i na 60 osób), sauna, solarium, gabinet fryzjerski, plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy, boisko do piłki siatkowej, sala do ćwiczeń (atlas, rowery treningowe, gimnastyka indywidualna), zadaszone miejsce na ognisko, grilla (na ok.140 osób), parking płatny, ogrodzony, strzeżony, oświetlony.


Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Gwarek Hotel Ustroń - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Gwarek **

    Położenie: Ustroń
    Cena: od 53 PLN za osobę
zobacz wszystkie oferty hoteli w Wiśle, Szczyrku lub Ustroniu ›

Reklama

Tagi

 
English version Ziemowit in english