Reklama | Kontakt |

Wilga ***

ul. Zdrojowa 7, Ustroń [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Opis:

Hotel WILGA*** w Ustroniu usytuowany jest w samym sercu Beskidu Śląskiego, w malowniczej dolinie rzeki Wisły. Miasto Ustroń posiada status uzdrowiska, a jego specyficzny mikroklimat, wyjątkowe walory krajobrazowe, gęsta sieć szlaków turystycznych, tras rowerowych i narciarskich stwarzają idealne wręcz warunki do wypoczynku i rekreacji.


Pokoje:

- typu STANDARD (1 os i 2 os. - łazienka z kabiną prysznicową, telefon, telewizja satelitarna oraz balkon od strony południowej i zachodniej)

- typu STUDIO ( 2 os., 3 os. i 4 os. - oddzielne sypialnie i łazienka z kabiną prysznicową, telefon, telewizja satelitarna oraz w niektórych pokojach lodówka i balkon)

- typu LUX. (2 os., 3 os. i 4 os.- sypialnie i pokój dzienny, obszerna łazienka z wanną, telefon, telewizja satelitarna, lodówka, balkon od strony południowej)


Dodatkowe informacje:

Hotel Wilga *** w Ustroniu oferuje kompleksową obsługę wszelkich konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy imprez integracyjnych. Posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne, pokoje z przepięknym widokiem na góry, wyśmienitą kuchnię oraz bogatą ofertę atrakcji dodatkowych jako uzupełnienie programu imprezy.


Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Diament Hotel Ustroń - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Diament ***

    Położenie: Ustroń
    Cena: 
zobacz wszystkie oferty hoteli w Wiśle, Szczyrku lub Ustroniu ›

Reklama

Tagi

 
English version Wilga in english