Reklama | Kontakt |

Elektron

ul. Gałczyńskiego 31, Bielsko-Biała [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Cennik:

Pokój 2 osobowy bez łazienki 70 zł
Pokój lux 2 osobowy 170 zł
Pokój lux 3 osobowy 180 zł

 


Opis:
Hotel Elektron usytuowany jest w pobliżu centrum miasta Bielska-Białej w cichej, spokojnej okolicy. Atutem hotelu jest jego położenie na skrzyżowaniu międzynarodowych tras komunikacyjnych wiodących przez Czechy (Cieszyn - 30 km) i Słowację (Korbielów - 40 km, Zwardoń - 50 km) na południe Europy.

Pokoje:
Do Państwa dyspozycji oddajemy 140 miejsc noclegowych w 65 pokojach o zróżnicowanym standardzie.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę konferencji, szkoleń, organizację targów, wystaw. Dysponujemy salą konferencyjną dla 30 osób. W pobliżu hotelu znajduje się szersze zaplecze konferencyjne dla 200 osób, które w razie potrzeby może zostać udostępnione.

Atrakcje w pobliżu:
Bielsko-Biała leży u podnóża Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, a okolice miasta należą do jednych z najbardziej interesujących pod względem turystycznym w Polsce. Miasto jest ośrodkiem kulturowym i handlowym, posiadającym liczne zabytki techniczne i architektoniczne, dzięki którym zyskało nazwę "Mały Wiedeń". Okolice Bielska to wspaniałe miejsca do wypoczynku, które oferują najlepsze w Beskidach warunki dla narciarstwa. Liczne szlaki turystyczne, Jezioro Żywieckie posiadające bardzo dobre warunki dla sportów wodnych oraz miejscowości uzdrowiskowe czynią te okolice atrakcyjne dla spragnionych wypoczynku i entuzjastów sportów letnich i zimowych.

Reklama

Tagi

 
English version Elektron in english