Reklama | Kontakt |

Gambit **

ul. Bucewicza 18, Cieszyn [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Cennik:

Pokój studio dla 2 osób 160 zł


Opis:
Zapraszamy Państwa do naszego hotelu usytuowanego w zacisznej części miasta, niespełna 1 km od przejścia granicznego, w pobliżu dworca PKP i PKS, oddalonego około 20 minut od centrum. Ze względu na swoje dogodne położenie jest idealnym miejscem noclegowym zarówno dla Gości indywidualnych jak i dla zorganizowanych grup przejazdowych.

Pokoje:
Do dyspozycji Gości oddajemy wygodne i wielofunkcjonalne pokoje 1, 2, 3, 4 i 5 osobowe o różnym standardzie, dostosowane ceną do potrzeb i możliwości Klienta oraz bezpieczne miejsca parkingowe, za które nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Dodatkowe informacje:
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji, która może ugościć jednocześnie 60 osób. Dysponujemy również salą bankietową liczącą około 20 miejsc.

Atrakcje w pobliżu:
Cieszyn to stare zabytkowe miasto malowniczo rozłożone na wzgórzach w pobliżu znanych beskidzkich ośrodków turystyczno-wypoczynkowych takich jak: Szczyrk, Wisła, Ustroń. Jest ważnym węzłem komunikacyjnym krajowego i międzynarodowego układu drogowego posiadającym 4 przejścia graniczne. Na turystów czeka tu wiele niespodzianek kulturalnych i atrakcji sportowych oraz wiele ciekawych zabytków Ziemi Cieszyńskiej.

Reklama

Tagi

 
English version Gambit in english